buďte šéfkuchařem

Kuřecí supreme ve vinné omáčce s estragonem25. 3. v 17:00


Menu

 1. Cuketový krém s česnekovými krutóny a creme fraiche
 2. Kuřecí supreme ve vinné omáčce s estragonem, restované grenaille
 3. Půlky hrušek pečené v karamelové omáčce (možnost volby červeného nebo bílého vína)Balíček obsahuje: online kurz vaření, suroviny na vaření pro 2 osoby, dopravu surovin k vám domů (v Praze).
Časová náročnost: 2,5 - 3 hodiny.

Naučte se vařit v pohodlí domova pod odborným vedením Martina Kortuse, který své dovednosti sbíral po celém světě. Pod jeho odborným vedením se naučíte přípravovat vybrané pokrmy a osvojíte si různé kuchařské postupy. To vše v přátelské atmosféře a z pohodlí vašeho domova. Tento online kurz vaření zahrnuje také doručení vybraných surovin, které se dovážejí exkluzivně z Francie a v ČR tedy nejsou běžně k dostání, až k vám domů. Připravte si zástěry, zapněte si počítač a začínáme…Přihlášení do tohoto kurzu


  Objednáváte na firmu?  Po potvrzení platby vám e-mailem zašleme menu a popis průběhu kurzu a odkaz, na kterém spustíte instruktážní video. V den konání kurzu doručíme k vám domů všechny suroviny a ingredience, které budete potřebovat pro přípravu pokrmů. Pak už se jen připojíte pomocí počítače nebo telefonu a spolu s Martinem Kortusem si uvaříte celé menu pro dva.

  25. 3. v 17:00


  Tříchodové online vaření
  s Martinem Kortusem.