buďte šéfkuchařem

Chřestové risotto s rajčatovým tatarákem12. 5. 2021 v 17:00


Menu

 1. Zelený chřest v parmezánové krustě
 2. Chřestové risotto s rajčatovým tatarákemBalíček obsahuje: online kurz vaření, suroviny na vaření pro 2 osoby, dopravu surovin k vám domů (v Praze).
Časová náročnost: 2,5 - 3 hodiny.

Naučte se vařit v pohodlí domova pod odborným vedením Martina Kortuse, který své dovednosti sbíral po celém světě. Pod jeho odborným vedením se naučíte přípravovat vybrané pokrmy a osvojíte si různé kuchařské postupy. To vše v přátelské atmosféře a z pohodlí vašeho domova. Tento online kurz vaření zahrnuje také doručení vybraných surovin, které se dovážejí exkluzivně z Francie a v ČR tedy nejsou běžně k dostání, až k vám domů. Připravte si zástěry, zapněte si počítač a začínáme…Přihlášení do tohoto kurzu


  Objednáváte na firmu?  Po potvrzení platby vám e-mailem zašleme menu a popis průběhu kurzu a odkaz, na kterém spustíte live video přenos. V den konání kurzu doručíme k vám domů všechny suroviny a ingredience, které budete potřebovat pro přípravu pokrmů. Pak už se jen připojíte pomocí počítače nebo telefonu a spolu s Martinem Kortusem si uvaříte celé menu pro dva.

  12. 5. 2021


  Dvouchodové online vaření
  s Martinem Kortusem.